Wydarzenia

Helana Vondráčková zaszczyciła nas swoją obecnością podczas minionego koncertu w teatrze letnim im.Heleny Majdaniec w Szczecinie oraz w willi Sorrento gdzie odsłoniła swoją gwiazdę 🌟
Link do strony Posłuchaj 👇
Na zdjęciach moment wręczenia płyty wraz z autografem.
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią informujemy ,że Stowarzyszenie „Sorrento" jako organizator V Edycji Alei Gwiazd przygotowało konkurs : Przedmiotem konkursu jest stworzenie sloganu propagującego stowarzyszenie „Sorrento" oraz polską muzykę lat 60 w czasach współczesnych .Uczestnikiem konkursu może być  każda osoba fizyczna , która nabyła bilet wstępu na koncert i nie jest związana z restauracją ani Stowarzyszeniem „Sorrento”.

Ponizej znajduje się regulamin uczestnictwa w konkursie .